Neden Kariyer BT?

KariyerBT ekibi, 25 seneyi aşkın sektörel deneyime sahiptir. Bu deneyim süresi boyunca, gerek kurumlarda BT departmanlarının ihtiyaçlarını analiz edebilme yeteneği geliştirmiş, gerekse de önemli sayılabilecek bir ilişki ağı kurabilmiştir. Bu sayede teknik, idari  ve satış konularında BT sektörüne özel personel ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlayabilecek bir hizmet portföyü oluşturmuştur.

KariyerBT , sadece kurumlara danışmanlık hizmeti sağlamak amacı ile kurulmamış, aynı zamanda adaylara da birçok hizmet ve eğitim sağlayarak gelişimlerine katkıda bulunmayı hedeflemiştir. Bu sayede, kurumlara daha nitelikli personel bulmaları konusunda da yardımcı olmaktadır.

Adaylar KariyerBT ile irtibata geçerek olası iş fırsatları hakkında bilgi edinebilir, kendi özgeçmişlerini özgün bir şekilde hazırlamanın yöntemini öğrenebilir ve kariyer gelişimlerinde bir adım öne çıkabilirler. 

Kurumlar, KariyterBT nin aday havuzundan faydalanabilir, nitelikli BT personeli arayışlarına bir adım önde başlayabilir ve KariyerBT nin danışmanlık hizmetleri ile de kusursuza yakın bir BT organizasyonu planlayabilirler.

error: Content is protected !!