Bireysel Eğitimler

KariyerBT olarak sadece kurumlara değil, bireylere özel ücretsiz eğitimler sunmayı da kendimize hedef koyduk.

Bu kapsamda, KariyerBT aday özgeçmiş havuzunda yeralmak isteyen kişilere özel çeşitli alanlarda eğitim sağlıyoruz.

Bireysel BT Eğitimleri

Özgeçmiş Oluşturma ve Başvuru

Birçok aday standart bir özgeçmiş oluşturarak başvurularını gerçekleştirmektedir. Oysa, başvuruların kurumlar tarafından seçilebilmesi ve değerlendirilmesi için eşitli özgeçmiş oluşturma teknikleri mevcuttur. KariyerBT ile çalışmak isteyen adaylara, başvuracakları BT alanındaki pozisyonlar ve firmalara özel özgeçmiş oluşturma tavsiyeleri sunuyor ve bu konuda destek oluyoruz. Çok kısa süreli bir online görüşme ile bu teknikleri adaylara öğretiyor ve özgeçmişlerini güncellemelerini sağlıyoruz.

Ayrıca, kurumlara başvurma , iş bulma ve işe yerleşme ile ilgili KariyerBT tecrübesinden faydalanmalarını sağlıyor hızlı bir şekilde işe yerleşmelerine yardımcı oluyoruz.

Adaylara sağladığımız bu hizmetleri tamamen ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz.

Kariyer Planlama

BT alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezun veya henüz iş tecrübesi edinmemiş adaylara özel olarak ücretsiz Kariyer Planlama hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmet bir nezi Mentorluk olarak değerlendirilebilir. Hizmetimizden faydalanmak isteyen adaylar için tek şart Üniversitelerin veya Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun olmalarıdır. KariyerBT aday havuzunda yer almak isteyen tüm yeni mezun arkadaşlarımıza Kariyer Planlamarında yardımcı olmak için kısa süreli online görüşmeler düzenliyor, onların isteklerini dinliyor, ve tavsiyelerimizi kendilerine ileterek hem kariyerlerini hemde ek eğitim ihitiyaçlarını planlıyoruz.

error: Content is protected !!