Kurumsal Eğitimler

Kurumların BT ile ilgili birçok alanda ihtiyacı olan eğitimleri KariyerBT olarak geniş bir portföy ile sunuyoruz, eğitim portföyümüzü aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

BT Süreç Danışmanlığı

BT İnsan Kaynakları Eğitimi

Nitelikli BT personeli ihtiyçlarını karşılayabilmek için, IK personelinin aday profili belirlemeden başlayıp performans değerlendirme ile sonlanan tüm süreçler konusunda eğitilmesini kapsayan oldukça geniş bir eğitim takvimidir.  Aranan BT uzmanlıkları hakkında gerekli bilgilerin IK personeli ile paylaşılması yanısıra, adayların teknik değerlendirmesine kadar tüm süreçleri kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

BT Farkındalık Eğitimleri

Kurumlarda çalışan tüm personelin, özellikle güvenlik alanındaki bilgi eksikliklerini tamamlamak amacı ile oluşturulmuş bir eğitim portföyüdür. Çalışanlara özel olarak grup şeklinde sağladığımız bu hizmeti, gerek online toplantılar ile gerek ise kurum lokasyonunda gerçekleştirebilmekteyiz. Bu eğitim paketi kapsamında çalışanların dikkat etmeleri gereken güvenlik risklerini anlatıyor ve bunlara karşı farkındalık geliştirmelerini sağlıyoruz.

BT Üretkenlik Eğitimi

Birçok kurumda mevcut sistem ve yazılım altyapılarının kullanım şekli ile kullanıcı uygulamalarının kullanımı konusunda üretkenlik ve verimlilik açısından sorunlar olduğunu kabul etmek gerekir. KariyerBT olarak, kurumların mevcut yazılım ve donanım altyapısını inceleyerek, kurumun bundan azami verimlilik ile nasıl faydalanabileceğini, çalışanların imkanları doğrultusunda daha üretken nasıl çalışabileceğini tespit ediyor ve raporluyoruz.  Akabinde, bu araçların kullanımı ile ilgili olarak çalışanlara temel eğitim veriyoruz.

BT Teknik Eğitimler

Kariyer BT olarak, kurumlarda çalışan BT personelinin mevcut görev ve sorumluluklarını yerine getirebilmesi için gerekli eğitim ihtiyaçlarını belirliyor, bunları planlıyor ve bu eğitimleri uygun iş ortaklarımız ile birlikte gerek sınıf eğitimi şeklinde gerek ise de online olarak sunuyoruz. Bu eğitimler sonrasında, BT personelinin sertifikalanmasını sağlıyoruz.

error: Content is protected !!